Заклади освіти Пустомитівської громади отримали 10 генераторів потужністю 7,5 кВт

Дата: 22.03.2023 14:16

Складну зиму із частими вимкненнями електроенергії ми пережили, зорганізувавшись та об’єднавши зусилля у громаді, аби наші дітки та учні були в теплі.

Проте на майбутнє, беззаперечно, альтернативне джерело енергії буде дуже доречним в закладах освіти нашої громади.

Висловлюємо найщирішу подяку Lions Club Internatoinal MD103 FRANCE за допомогу та дбайливість про українських дітей, які, незалежно від можливих відключень електроенергії, зможуть навчатись та розвиватись у теплі та затишку.

Зазначимо, що вартість одного такого генератора становить 75 000 грн.

Така допомога є надзвичай важливою та цінною для нашої громади. Дякуємо за підтримку! Разом – сила!

Більше фото ТУТ