Навчання Пустомитівської міської комісії з питань евакуації

Дата: 23.03.2023 15:18

У сучасних реаліях ми повинні бути готовими до всього, адже обізнаний, означає озброєний!

Саме тому, сьогодні відбулось навчання Пустомитівської міської комісії з питань евакуації діям у надзвичайних ситуаціях, у зв’язку з можливими ризиками виникнення НС природного, техногенного та воєнного характеру.

Метою навчань є:

• Вдосконалити злагодженість та набути практику керівним складам органів управління щодо дій в разі виникнення надзвичайної ситуації радіаційного або ядерного характеру.
  • Визначення проблемних питань та шляхи їх вирішення.

За пізнавальні матеріали та важливі знання дякуємо представнику НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області Федотову В.В., а також начальнику відділу ЦЗ Львівського РУ ГУ Львівській області Штибелю Є.М.

Бережімо себе та Україну!