Ми продовжуємо розповідати про представників нашого молодіжного руху - стажерів Програми "МОЛОДЬ КЕРУЄ" Пустомитівської міської ради

Дата: 24.03.2023 11:04

Сергій Решетніков - активний мешканець села Наварія, студент.

Юнак розповів про свої захоплення та інтереси, виокремивши своє бажання попрацювати у туристичному напрямку, адже має чималі напрацювання у цій сфері. Також хлопець захоплюється фото та організацією невеликих, проте дуже цікавих та атмосферних, заходів.

Ми ж бажаємо Сергію розкрити свій потенціал та водночас цікаво провести своє стажування у нашому органі місцевого самоврядування, в обраному ним напрямку, та всіляко сприятимемо цьому.

До слова, вкотре нагадуємо та запрошуємо молодь громади (17-35 р.) заповнювати аплікаційну форму для участі у Програмі стажування, аби проявити свої лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід.

Стажування передбачає:

• тривалість стажування – два місяці;
  • проходження тематичного навчання та тренінгів під час стажування;
  • видачу сертифікатів за результатами стажування, позитивних характеристик та рекомендаційного листа.

А також, отримаєте унікальну можливість стати частиною команди Пустомитівської міської ради та долучитись до розвитку громади!

За деталями звертатись у Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради