Дата: 24.03.2023 14:36

Голова Пустомитівської громади Олег Серняк взяв участь у Регіональному з'їзді територіальних громад Львівської області: ключові пріоритети області на 2023 рік:

• підтримка бізнесу та більше робочих місць з гідною зарплатою;
  • більше послуг у ЦНАПах у громадах області;
  • більше місць, де гідно можуть жити ті, хто втратив дім;
  • покращення якості надання медичних послуг;
  • покращення умов проживання та догляд для самотніх людей з інвалідністю і старшого віку;
  • покращення умов для навчання, розвиток науки й техніки, позашкілля, спорту, патріотичне виховання дітей і молоді.

Саме на цьому, під час заходу, наголосив начальник Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький.

«Ми зможемо досягти успіху у цих напрямах лише якщо будемо діяти згуртовано – на рівні області, районів, територіальних громад та кожного населеного пункту. Нам також важливо залучати партнерів та меценатів, які підсилять нашу роботу, та подбати про те, щоб усі послуги в нашій області люди отримували відповідно до європейських стандартів. Адже членство України в ЄС – це лише питання часу. Маємо бути готовими. Від кожного окремого жителя громади також дуже багато залежить, – зазначив очільник області.

Дякуємо за організацію події Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад.