Інформація для мешканців Пустомитівської територіальної громади, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 28.03.2023 10:09

Для отримання компенсації власник жилого приміщення повинен виключно з 1 до 5 числа кожного місяця подати заяву за попередній місяць до Пустомитівської міської ради.

За березень 2023 року сума компенсації визначається у розмірі 30 гривень за кожен людино-день.

Компенсація нараховується лише за розміщення внутрішньо переміщених осіб, які:

• перемістилися з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), перелік яких затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75;
  • з інших регіонів - при наявності довідки (акту) або іншого документу від органів місцевого самоврядування про факт пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

За детальнішою інформацією звертатись до головного спеціаліста з питань соціального захисту за телефоном: +380 (97) 204 42 11

Перемога за нами!