Робоча зустріч з ЛЬВІВСЬКИМ ОБЛАСНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Дата: 28.03.2023 16:31

Вчора, 27 березня міський голова Олег Серняк зустрівся з головним бухгалтером Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Наталею Цимбаліста, яка розповіла про переваги кредитів, пільгові умови надання кредитів для учасників АТО, ВПО та для інших категорій населення сільської місцевості.

На зустрічі також були присутні заступник міського голови Тетяна Голдун, староста Містківського старостинського округу №1 Любов Войтович, староста Семенівського старостинського округу №2 Роман Максисько, представники відділів Пустомитівської міської ради.

Програма «Власний дім» покликана сприяти створенню високого рівня добробуту та комфортних умов життя для жителів села. Кредитом скористались вже понад 450 жителів сіл Львівської області, які вже мають власний збудований дім.

На сьогодні одне з важливих завдань є забезпечити умови, за яких жителі сільської місцевості матимуть мінімальні відмінності у комфорті життя від жителів міст!