Міський голова Олег Серняк передав Mavic-3 військовослужбовцям із в/ч А0998 (РХБЗ рота), в якій служать ЧЕТВЕРО захисників із нашої Пустомитівської громади!

Дата: 30.03.2023 16:15

Як зазначали раніше, Відділ освіти Пустомитівської міської ради активно відгукнувся на звернення Благодійний Фонд ім. Володимира Стернюка та всією освітянською родиною зібрали 112 325 грн. і 35 доларів США на квадрокоптер.

Віримо, що придбаний прилад збереже не одне життя наших земляків та їхніх побратимів!

Також висловлюємо колосальну подяку #Андрій_Пелехатий за допомогу у придбанні приладу.

І, звісно, найщиріші слова подяки линуть чисельній освітянській родині нашої громади, які робили, роблять та, переконані, будуть робити такі важливі справи, які точно наближають нашу Перемогу!

Все буде Україна!

З переліком закладів освіти та зібраними сумами можна ознайомитись за посиланням .