Важливою є якість води та стабільність її постачання

Дата: 30.03.2023 14:19

Важливою є якість води та стабільність її постачання. У період відключення електроенергії – вода була безперебійно!

Відділом капітального будівництва,ЖКГ, благоустрою та екології Пустомитівської міської ради на виконання Протоколу №1 чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у відповідності до розпорядження Пустомитівського міського голови від 09.03.2023 № 02-04/91 проведено комісійне обстеження стану підприємств питного господарства Пустомитівської ТГ.

Комісійне обстеження проводилось спільно з представниками Львівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області та ДУ «Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Важливо, що з метою покращення надання послуг з водопостачання, на 35 черговій сесії депутати розглянули та підтримали питання виділення коштів для очистки свердловин та резервуарів чистої води для КП "Пустомитиводоканал".