Зустріч щодо проектних рішеннь внесення змін до Генерального плану населених пунктів Містківського старостинського округу №1

Дата: 31.03.2023 15:51

У селі Містки відбулась зустріч міського голови Олег Серняк, старости Містківського округу Любов Войтович, представників відділу архітектури, містобудування та земельних відносин з проектувальниками ТОВ "ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ", депутатами, представниками бізнесу та мешканцями населених пунктів Містки, Полянка та Малинівка.

На зустрічі обговорили проектні рішення внесення змін до Генерального плану населених пунктів Містківського старостинського округу №1.

Під час конструктивного діалогу кожен мав можливість висловити свою думку щодо майбутнього просторового розвитку населених пунктів Містківського округу. В результаті вдалось спільно напрацювати певні ідеї, зокрема:

• Створення громадського простору у центрі с. Містки;
  • Відведення території для земель рекреаційного призначення;
  • Впорядкування цільового призначення земельних ділянок, які у користуванні підприємців та ін.

Також запланували в майбутньому і надалі проводити такі зустрічі, адже тільки спільними зусиллями можемо розвивати нашу територіальну громаду!