Правила утримання колодязів

Дата: 03.04.2023 11:51

Пустомитівська міська рада спільно з ДУ «Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує мешканців Пустомитівської територіальної громади про правила утримання колодязів:

• Ізолювання стін колодязів, облаштування навколо нього глиняного замка, огородження, навісу, кришки, загального відра.
  • Відповідно до санітарних вимог, колодязі не менше 1 разу на рік необхідно чистити, а саме: відкачувати воду, чистити стінки металевими щітками від нальоту і дно від осаду, зайвих речей, які могли потрапити випадково до криниці, з подальшою дезінфекцією. Після чого воду необхідно знову відкачати і користуватися колодязем уже після наступного заповнення.​​​​​​​​​​​​​​
  • Територію поблизу колодязя утримувати в чистоті та організувати відведення поверхневого стоку; ліквідувати всі можливі джерела (гноєсховища, вигрібні ями і т.д.) забруднення ґрунтів в радіусі 20 м.
  • З обережністю застосовувати в сільській господарстві та приватному секторі мінеральні чи органічні добрива.

​​​​​​​Фото без опису