У Містківському старостинському окрузі нашої громади з обласного бюджету дофінансують створення спортивного майданчика

Дата: 12.04.2023 10:01

У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини 9 громад отримають співфінансування з обласного бюджету на створення спортивних майданчиків.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«Залежно від типу майданчику громади отримають дофінасування у розмірі 900 тис грн або ж 1,5 млн грн на майданчик.

Мультифункціональні ігрові майданчики цьогоріч з’являться у Новороздільській, Городоцькій, Пустомитівській, Мостиській та Славській громаді. Майданчики такого плану будуть адаптовані для кількох ігрових видів спорту. Тут можна грати мініфутбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон та теніс.

Ігрові майданчики з синтетичним трав'яним покриттям з’являться у Великомостівській, Новояричівській, Ралівській та Красненській громадах.

У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини також буде профінансовано створення простору адаптивної рухової діяльності, фізичної та ментальної реабілітації для пацієнтів і відвідувачів комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» та заміну поліуретанового покриття у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази Міністерства оборони», – поінформували в профільному управлінні.

За даними: Львівська обласна рада