У Пустомитівській громаді студенти посадили кілька десятків саджанців

Дата: 12.04.2023 15:54

У добрій співпраці міського голови Олег Серняк за сприяння депутата міської ради Yuras Roman студенти із завідувачем кафедри Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів Паньківом З.П., викладачами, заступником міського голови Тетяна Голдун та працівниками відділу ЖКГ спільно висадили сьогодні кілька десятків саджанців модрини європейської, дуба черешчатого, сосни чорної та липи вузьколистої на вулиці В.Зейлика у місті Пустомити.

Така акція є символічною та сприятиме розвитку рекреаційної зони поблизу джерела у подальшому.

Дана ініціатива була організована студенством з нагоди 30-ї річниці кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів ЛНУ ім.І.ЯФранка.

Пустомитівська громада висловлює щиру подяку за таке добре та корисне діло та чекає знову молодих гостей у нашій громаді для майбутніх класних справ.

За підготовку території до саджання дякуємо МЖКП!

Більше фото ТУТ