Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дата: 15.04.2023 17:00

Цьогоріч Великдень ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почав проти нашої держави агресор.

Проте щиру зичу, аби радісна подія Воскресіння Господнього утверджувала наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчається славою. Хай Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста та села, життя кожного українця.

Дорогі мешканці Пустомитівської громади, ці Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра.

Зичу перемоги й надійного мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди спокою та благополуччя у кожній оселі нашої громади та кожній родині! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!

ХРИСТОС ВОСКРЕС

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою та найщирішими побажаннями

Міський голова Олег СЕРНЯК