«Освітній діалог Львівщини» у Пустомитах

Дата: 19.04.2023 15:39

Сьогодні проводимо тренінг для освітян в рамках проєкту "Освітній діалог Львівщини" в Пустомитах.

• Під час тренінгу дискутуємо на тему важливих питань у галузі освіти. Разом з учасниками обговорюємо найбільш критичні проблеми та шукаємо шляхи їх вирішення.
  • На тренінгу присутні представники освіти Пустомитівської, Зимноводівської, Сокільницької, Солонківської, Щирецької та Тростянецької об’єднаних територіальних громад.

Також присутній міський голова Пустомитівської територіальної громади Олег Серняк.

• Завдяки проєкту «Освітній діалог Львівщини» ми прагнемо активізувати співпрацю з громадами Львівщини у питаннях освіти, знайти рішення наявним освітнім викликам під час обговорень, створити комунікаційний онлайн-майданчик для освітян, які знають, як комунікувати з владою та впливати на реформи освіти та налагодити активний діалог з парламентарями для поліпшення освітнього процесу в Україні.

Проєкт втілюється у співпраці з народною депутаткою, секретаркою Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.

МГО «Інститут Суспільних ініціатив» реалізовує проєкт «Освітній діалог Львівщини» в межах Програма USAID РАДА: наступне покоління, що виконується ГО «Інтерньюз Україна».

Джерело: Інститут Суспільних Ініціатив

Більше фото: ТУТ