У Пустомитівській громаді відбувся воркшоп для бізнесу Львівської області

Дата: 19.04.2023 16:05

У Пустомитівській громаді відбувся воркшоп для бізнесу Львівської області «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва» від Інвест офіс.

Організаторів, місцевих підприємців та гостей із сусідніх громад привітав міський голова Олег Серняк, який зазначив, що радіє тому, що бізнес всіляко підтримують усі гілки влади та різноматні організації і дуже цінно почерпнути знання про фінансові можливості, правила написання грантових заявок та пошук додаткового фінансування особливо під час воєнного стану, аби розвивати як і громади, так й державу загалом.

Захід організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Більше фото:  ТУТ