Служба у справах дітей. Виїзд

Дата: 25.04.2023 10:47

20 квітня 2023 року працівниками Служби у справах дітей Пустомитівської міської ради, Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» спільно з поліцейським офіцером громади було здійснено виїзд в с. Семенівка з питання розгляду заяви про виконання матір’ю батьківських обов’язків щодо виховання малолітнього сина. Під час візиту комісією було проведено бесіду з матір’ю дитини, обстежено житлово-побутові умови їх проживання, з’ясовано факти та обставини викладені у заяві, за результатами яких складено відповідні акти. Ознак щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, не виявлено.

Також членами комісії було здійснено візит ще в дві сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах. Ознайомилися з найважливішими потребами дітей та надали матері і бабусі необхідні консультації щодо належного виховання, проживання дітей, їх виховання і розвитку, складено акти оцінки потреб сім’ї/особи, попереджено про адміністративну відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.