Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 26.04.2023 09:54

24 квітня 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Комісією було розглянуто 4 питання, а саме: про визначення матері способу участі у вихованні малолітнього сина; про влаштування малолітньої дитини в Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Мальви»; про надання дозволу на укладення договору дарування земельної ділянки на ім’я неповнолітньої дитини; про надання дозволу на укладення договору дарування 1/2 частки житлового будинку право користування яким мають діти.

По кожному із ретельно вивчених питань порядку денного інформував начальник служби у справах дітей міської ради Володимир Мота. В ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовано факти і обставини, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.