ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ

Дата: 26.04.2023 16:49

З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Пустомитівська міська рада  інформує про початок проведення громадського обговорення проекту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів  Пустомитівської територіальної громади у 2022 році.

Пропозиції та зауваження до проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу приймаються з 26 квітня 2023 року до 5 травня 2023 року за адресою: м. Пустомити, вул. грушевського, 46, м. Пустомити, приміщення Пустомитівської міської ради, каб. №119, І поверх

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу - pustomyty_rada@ukr.net фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів Пустомитівської громади у 2022 році

Додаток 1. Моніторинг забудови

Додаток 2. Моніторинг реалізації містобудівної документації

Додаток 3. Висновки щодо доцільності внесення змін до містобудівної документації