Благодійний аукціон за участі нашої громади

Дата: 28.04.2023 14:38

Доводили, доводимо та будемо доводити! У межах благодійного аукціону спільно з організаторами Львівська районна державна адміністрація Христина Замула та Благодійний фонд "Наша Галичина" нам вдалося зібрати 791 тисячу гривень на забезпечення для 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, розігравши 29 патріотичних лотів, а також передати авто для бійця із нашої громади 24 ОМБр імені короля Данила та його побратимів.

За фіксування найяскравіших моментів вкотре дякуємо нашим друзям ЧБ ІНФО. (ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ЧОРНИМ ПО БІЛОМУ")

Але всього цього не було б без наших добрих друзів та колег!

За гарне місце проведення вдячні – Галицька Корона в особі пана Тарас Грень .

Також ми хочемо щиро подякувати за підтримку, присутність та активну участь Щирецька громада, Сокільницька територіальна громада, Зимноводівська сільська рада територіальної громади, Давидівська сільська територіальна громада, Мурованська територіальна громада, Жовківська міська рада, Куликівська селищна рада, Городоцька територіальна громада, Новояричівська селищна рада, Бібрська громада, Перемишлянська міська рада, ZFB Україна, Будівельна компанія «Місто Комфорту», дружньому колективу Пустомитівська територіальна громада, Відділ освіти Пустомитівської міської ради, Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради, Відділ соціально економічного розвитку Пустомитівської міської ради, Золотий Півник, БО Благодійний фонд " Святої Марії-Магдалини", Успення Пресвятої Богородиці, Львівська платформа взаємодії, Олег Серняк, Тетяна Голдун, Андрій Пелехатий, Тарас Салагай.

Відеоролик з аукціону можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/pustomytymr/videos/1262063231415507/

РАЗОМ ВКОТРЕ ДОВОДИМО, ЩО СИЛЬНІШІ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Більше фото ТУТ