Внесено змін до деяких постанов щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій.

Дата: 01.05.2023 15:36
Кількість переглядів: 128

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 340 від 18.04.2023 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 340 передбачено:

1.Надано право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, щодо яких наявна заборгованість роботодавця зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Під час обчислення державної соціальної допомоги для розрахунку середньомісячного сукупного доходу таких осіб за кожний місяць, в якому відсутні доходи, включається 0,5 розміру мінімальної заробітної плати;

2.Застосовано єдиний підхід до врахування матеріального та майнового стану при призначенні допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги одиноким матерям і житлових субсидій, зокрема, у разі проведення отримувачами зазначених видів державної підтримки платіжних операцій;

3.Врегульовано механізм звернення за призначенням допомоги малозабезпеченим сім’ям у разі відмови особи зі складу сім’ї від отримання паспорта у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

Відповідно до постанови № 340 батьки, у яких під час тимчасового перебування за кордоном, з'явилась дитина, зможуть дистанційно подати документи на призначення допомоги при її народженні.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 340 внесено зміни, якими передбачено у період дії воєнного стану для призначення допомоги при народження дитини один із батьків (опікун), який тимчасово перебуває за межами України (крім осіб, які перебувають на території держави, визнаної згідно із законом державою-окупантом та/або державою-агресором щодо України), надсилає до органу соціального захисту населення за своїм зареєстрованим (задекларованим) місцем проживання (перебування) наступні документи:

1. Заяву одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2. Легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

​​​​​​​


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь