Любов до рідного краю, до рідної землі-годувальниці...

Дата: 03.05.2023 12:19

Як важливо вчити дітей змалечку шанувати рідну землю і людей, які щоденно дбають про неї та про усіх нас. Саме таким турботливим господарем є голова родинного фермерського господарства Петро Вовк, який сьогодні гостинно зустрічав дітей та дорослих на території підприємства "Малинівка".

Діти садили картоплю на "розумному" тракторі, підживлювали ґрунт одночасно на відстані понад 10 метрів, розпушували землю, бачили як зберігають овочі та готують насіння. А головне - кожен САМ мав можливість бути справжнім сучасним кермувальником трактора з КОМП'ЮТЕРОМ.

Бажаємо пану Петру та всім нашим новим друзям гарного врожаю під мирним українським небом. Дай, Боже, щастя!

Дякуємо заступниці голови Пустомитівська територіальна громада Тетяна Голдун за за креативну ідею та підтримку,

начальнику Відділ освіти Пустомитівської міської ради Nadya Kogut за дієву допомогу в організації екскурсії,

Надія Плебанська за активну участь та дружнє плече,

Галина Буштин головному спеціалісту Відділ соціально економічного розвитку Пустомитівської міської ради за налагодження нових партнерських відносин,

колективам ліцеїв Пустомитівський ліцей 1

Наварійський ліцей Пустомитівської міської ради

Містківський ліцей

Семенівський ліцей Пустомитівської міської ради за гарну співпрацю та розуміння.

Більше фото ТУТ

Джерело: ІРЦ