Сучасний дитячий інтерактивний простір в бібліотеці Пустомитівської громади ВІДКРИТО!

Дата: 04.05.2023 16:50

Завдяки сприянню менеджерки у соціальній сфері СОС Дитячі Містечка Львів Наталії Кузяк, директорці Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірини Гаврилюк закуплено інтерактивний екран та столик, настільні ігри, іграшки та стіл для малювання піском з підсвіткою тв меблі для Пустомитівська бібліотека для дітей Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради

Відвідувати цей простір можуть усі діти. Доступ до кімнати безкоштовний. Це чудове місце, де малеча й підлітки зможуть читати, розважатися та знаходити нових друзів.

Знаходиться наша бібліотека за адресою: вул.Грушевського, 14 м.Пустомити (приміщення міського Народного дому)

Тож до цікавих та пізнавальних зустрічей у оновленій сучасній бібліотеці!

Більше фото ТУТ