В Україні продовжено дію воєнного стану

Дата: 03.05.2023 16:45

2 травня Верховна Рада України ухвалила продовження дії воєнного стану і загальної мобілізації в Україні. Дія воєнного стану та мобілізації продовжується з 05:30 год. 20 травня строком на 90 діб до 18 серпня.

Реалізація відповідного Закону України «Про затвердження указу президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» сприятиме вжиттю адекватних заходів, спрямованих на відбиття збройної агресії російської федерації проти України.

Режим воєнного стану діє в Україні з 24 лютого 2022 року. Востаннє він був продовжений до 20 травня.

Джерело: Львівська районна державна адміністрація