37 сесія. коротко про головне

Дата: 05.05.2023 09:54

Вчора, 4 травня 2023 року відбулась 37 позачергова сесія Пустомитівської міської ради, у якій взяли участь 16 депутатів нашої громади та міський голова. Робота сесії тривала близько 1 години.

З головного:

• Прийнято рішення про передачу матеріальних цінностей військовим частинам на суму 1 670 588 грн. Вже зовсім скоро наші захисники отримають квадрокоптери, радіостанції (антени та акумулятори до них), монокуляр нічного бачення.
  • Також виділено матеріальну допомогу на лікування поранених військовослужбовців у сумі 225 000 грн.

З приємного, подяки від нашої захисниці Оксана Паздерська, її побратимів та посестер отримали мешканці Містківського старостинського округу в особі старости Любов Войтович та Благодійний Фонд ім. Володимира Стернюка за постійну допомогу та підтримку на передовій!

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!