Організація дозвілля молоді в громаді

Дата: 10.05.2023 15:00

15 травня 2023 року об 16:00 год у Пустомитівській міській раді відбудеться діалогова зустріч з представниками молодіжної ради та активною молоддю громади на тему: «Організація дозвілля молоді в громаді».

Зустріч проводиться у рамках Проєкту“Лабораторії творчого діалогу в громадах”, який реалізується спілкою Громадські Ініціативи України за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe спрямований на посилення діалогового підходу як важливого інструменту реалізації місцевого самоврядування в українських громадах.

• як будувати діалог з мешканцями для вирішення спільних проблем
  • більш активно залучати їх до життя громади
  • здобути практичні підходи щодо взаємодії влади і громади, їх підтримки та взаєморозуміння під час прийняття рішень.

Це та багато іншого Ви зможете дізнатись на цьому тренінгу!

Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.