Проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в ЦНАПі Пустомитівської міської ради

Дата: 24.05.2023 12:37

Хочемо повідомити Вас про проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в ЦНАПі Пустомитівської міської ради та старостинських округах, в яких зареєстроване ваше місце проживання. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.

Актуалізація даних у реєстрі територіальної громади є важливою процедурою, на основі якої видаються витяги про місце проживання на вебпорталі ДІЯ та інші послуги в різних установах та організаціях при оформленні соціальних пільг, виплат, допомог, субсидій та інше.

Для проведення актуалізації даних вам необхідно мати при собі:

• паспорт,
  • ідентифікаційни код,
  • будинкову книгу (за наявності)
  • свідоцтва про народження дітей.

Звертаємо вашу увагу на те, що актуалізація даних проводиться як у ЦНАПі Пустомитівської міської ради, так і у старостинських округах, де зареєстроване ваше місце проживання. Будь ласка, зверніться до свого старости, щоб дізнатися деталі проведення актуалізації у вашому окрузі.

З будь-якими питаннями ви можете звернутися до нас за телефоном

067 490 03 34

Ми рекомендуємо прийти на актуалізацію якнайшвидше, щоб швидко та зручно отримувати послуги!