Відкриття муралу у громаді, з нагоди Дня Героїв

Дата: 24.05.2023 12:51

Відвага і хоробрість наших Героїв ніколи не забудеться, а їх наполегливість і любов до України завжди будуть горіти у наших серцях.

Стінопис у нашій громаді створений з ініціативи Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради у співпраці з БО Благодійний фонд " Святої Марії-Магдалини".

Виконавицею муралу є Олексія Домніна, студентка Української академії друкарства.

Відкривали мурал діти Героїв Пустомитівської громади Дмитро Малинич та Діана Стріжик!

Опісля рідні Героїв спільно з духовенством, міським головою Олег Серняк і працівниками КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради відвідали могили загиблих воїнів-захисників Пустомитівської громади, котрі боролись за Незалежність України, починаючи з 2014 року і до сьогоднішнього дня, з нагоди відзначення Дня Героїв.

Наші серця повні гордості за славетні покоління наших предків та сучасників, які без вагань віддали свої життя за Батьківщину!

Героям Слава!

Герої не вмирають!