39 сесія. Коротко про головне

Дата: 30.05.2023 16:30

Сьогодні, 30 травня 2023 року відбулась 39 чергова сесія Пустомитівської міської ради, у якій взяли участь 22 депутатів та нашої громади та міський голова. Робота сесії тривала близько 3 годин. На засідання традиційно завітав й капелан міської ради о. Ігор Гарась, розпочавши сесію з молитви.

З головного:

• Виділено кошти для співфінансування закупівлі засобів навчання та обладнання предмета «Захист України»

• Надано 360 000 грн на матеріальні допомоги військовим та волонтерам

• Затверджено статути КП «Злагода», КП "Пустомитиводоканал", КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" м. Пустомити та Пустомитівський ліцей 1

• Проголосовано за звіт про виконання бюджету Пустомитівської ТГ за І квартал 2023 року

• Прийнято рішення про вступ до Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад

Окрім роботи сесії, депутати долучились до збору коштів на ремонт авто одного з наших волонтерів, задонативши 5 200 грн.

З приємного, грамотами міського голови було нагороджено поліцейських офіцерів громади Миколу Равлика та Романа Скрипця за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення безпекового середовища на території громади та з нагоди відзначення 5-ої річниці служби ПОГ.

Поліцейські офіцери громад Львівської області