Дитинство зупинись!

Дата: 02.06.2023 13:10

У перший день літа 1 червня в усьому світі відзначають добре і радісне свято – Міжнародний День захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Немає найбільшого щастя, аніж посмішка та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо.

На виконання плану заходів «Міжнародний день захисту дітей» програми підтримки діяльності комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради на 2022-2024 р.р., організовано за кошти місцевого бюджету поїздку до Меденицького зоопарку «Лімпопо» Дрогобицького району для 50 дітей: з сімей загиблих та померлих ГЕРОЇВ, з сімей складних життєвих обставинах, з внутрішньо-переміщених сімей, позбавлених батьківського піклування.

Щиро дякуємо директору Меденицького Зоопарк "Лімпопо" / Zoo "Limpopo" Сергію Костіву за організацію свята.

Дякуємо нашим Збройним Силам України за наш спокій!

Більше фото ТУТ

Пустомитівська територіальна громада