"Сокіл" ("Джура") - військово - патріотична гра для учнівської молоді

Дата: 31.05.2023 12:36

"Сокіл" ("Джура") - військово - патріотична гра для учнівської молоді, яка була вперше започаткована у 2003 році. Вже 20 років поспіль ми виховуємо нашу молодь на засадах козацької педагогіки. І сьогодні ми не зупиняємось.

Змагання з військово - патріотичної гри "Сокіл"("Джура") серед команд ліцеїв Пустомитівської громади цього року проходять у два дні. 29 травня на базі Містківського ліцею відбулось урочисте відкриття та перші змагання з впоряду, першої домедичної підготовки та інтелектуальної вправи "Відун". Другого дня - 31 травня - змагання продовжились біля музею- криївки с. Басівка. Джуристи змагались у стрільбі, проходженні смуги перешкод, метання гранати. За підсумками змагань:

Впоряд ( стройова підготовка)

І місце - Пустомитівський ліцей #1

ІІІ місце - Пустомитівський ліцей #2

Відун ( знання з історії)

ІІ місце - Пустомитівський ліцей #1

ІІІ місце - Семенівський ліцей

Рятівник( перша домедична допомога)

І місце - Містківський ліцей

ІІ місце - Пустомитівський ліцей #2

Стрільба

ІІІ місце - Наварійський ліцей

Метання гранати

ІІ місце - Наварійський ліцей

Смуга перешкод

І місце - Містківський ліцей

ІІ місце - Наварійський ліцец

ІІІ місце - Пустомитівський ліцей#1

У загальному підсумковому заліку переможцями вийшли команди:

ІІІ місце - Пустомитівський ліцей #1

Команди були нагороджені цінними призами та всі учасники футболками.

Вітаємо переможців, команду Пустомитівського ліцею #2 та їх керівників Ярослава Павлюка та Дмитра Шокало і бажаємо перемоги на обласному етапі.

За високу організацію проведення гри "Сокіл " ("Джура") щиро вдячні директору Містківського ліцею Івану Москалюку, та вчителю фізкультури Веронії Капацілі.

Щиро дякуємо усім керівникам ліцеїв, хто своєю особистою участю підтримав та вболівав за свою команду - Рихліцькій Марії Петрівні, директорці Семенівського ліцею, Подубінській Ользі Володимирівні, директорці Наварійського ліцею. Дякуємо Олегу Серняку та Тарасу Салагаю за присутність на змаганнях, увагу до праці наших вчителів фізкультури, керівників гуртків "Джура" .

Щиро вдячні суддям змагань, особлива подяка Володимиру Векляку.

Ми горді за наших дітей, вони неймовірні, непереможні!!!

Такі змагання гартують силу волі, сміливість, стійкість, патріотичний дух та прагнення до перемоги!

Дякуємо ЗСУ за спокійний день!

Більше фото ТУТ