Щиро вітаємо всіх фермерів Пустомитівської громади з професійним святом!

Дата: 19.06.2023 08:30

Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Для кожного з нас ваша праця є важливою, адже це достаток на столі, родині, країні, а в умовах війни − це віра кожного в завтрашній день.

Бажаємо щедрих врожаїв і добрих окотів, великих перспектив і малих витрат, високих результатів та таких же доходів, втілення у життя найсміливіших сподівань, задумів та планів, погожої днини та гарних здобутків! Нехай кожен день буде справжнім святом, нехай буде родючою земля полів. Оптимізму вам у цей нелегкий час, удачі, міцного здоров’я, віри в краще майбутнє та мирного неба над головою!

Відділ соціально економічного розвитку Пустомитівської міської ради