В умовах воєнного стану закінчився не простий  2022-2023 навчальний рік

Дата: 16.06.2023 12:40

В умовах воєнного стану закінчився не простий  2022-2023 навчальний рік.

У 2022-2023 навчальному році у закладах загальної середньої освіти Пустомитівської ТГ освіту здобувало 2351 учень. З них 127 одинадцятикласників.

Золотими медалями нагороджено – 14 випускників, срібними – 8.

Медалісти закладів загальної середньої освіти Пустомитівської ТГ за 2022-2023 навчальний рік:

У Пустомитівському ліцеї №1 завершило навчальний рік 1 учень із золотою медаллю, 4- срібною;

У Пустомитівському ліцеї №2 завершило навчальний рік 7 учнів із золотою медаллю, 1- срібною;

У Наварійському ліцеї завершило навчальний рік 4 учні з золотою медаллю, 2 – срібною;

У Семенівському ліцеї завершило навчальний рік 2 учні із золотою медаллю, 1 – срібною.

Пишаємось Вами! Нехай кожен з Вас знайде своє покликання, нехай мрії збуваються, а життя приносить радість і задоволення. Бажаємо Вам вибрати саме ту професію, яка буде приносити Вам успіх і перемогу у вільній Україні.

Щодо вступної кампанії:

Офіційні результати за шкалою 100-200 балів для вступу до закладів вищої освіти будуть доступні кожному учаснику основної сесії НМТ до 28 червня в їх персональному електронному кабінеті.

Учасники додаткової сесії отримають свої офіційні результати до 29 липня.

Прийом заяв та документів від вступників розпочнеться 19 липня і триватиме до 31 липня 2023 року до 18:00 години, за винятком вищих військових навчальних закладів, закладів зі специфічними умовами навчання та військових навчальних підрозділів.

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 липня. Для реєстрації кабінету необхідно зайти на сторінку системи подання заяв в електронній формі.

Формування рейтингових списків вступників і надання рекомендацій до зарахування  та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про  отримання чи неотримання ними права навчатися на бюджетній формі відбудеться не пізніше 5 серпня.

Вступники, яким надійшло повідомлення в кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного або регіонального замовлення ( які одержали інформацію з офіційного вебсайту закладу вищої освіти), мають до 18:00 8 серпня підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті з накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто в закладі освіти.

Пустомитівської територіальної громади