ЗБІР ІДЕЙ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ У РАМКАХ ЛЬВІВСЬКОЇ АГЛОМЕРАЦІЇ

Дата: 22.06.2023 10:30

До 01 липня 2023 року проводиться збір ідей спільних проєктів у рамках Львівської агломерації. Йдеться про проєкти, які можуть реалізовуватись двома, кількома або навіть усіма громадами агломерації, зокрема за участю і Львівської громади.

Довідково: Збір ідей проєктів проводиться у рамках підготовки Стратегії розвитку Львівської агломерації, яка здійснюється на виконання Розпорядження Львівської ОВА від 18.10.2022 та за підтримки Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні».

Лінк на ґуглформу: ТУТ