Благодійний велопробіг

Дата: 02.07.2023 16:40

1 липня у Пустомитах відбувся благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ, приурочений до Днів сталої енергії - 2023 та Дня Конституції України.

На центральній площі біля Пустомитівської міської ради зібрались представники міської ради, Молодіжна Рада Пустомитівської ТГ та активні мешканці міста, які виявили бажання долучитись до благодійного велопробігу.

Спершу кожен мав можливість долучитися до благодійної акції для ЗСУ, після того всі учасники проїхали визначений маршрут.

Також велосипедисти велопробігу отримали призи від Covenant of Mayors - East та Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради.

Дякуємо всім учасникам!!! Дякуємо ЗСУ!!! Разом до перемоги!!!

Поліцейські офіцери громад Львівської області