Дух єднання не покидає нашу громаду

Дата: 03.07.2023 12:00

Підтримавши ініціативу міського голови Олег Серняк та з благословення отців Юрія та Степана нам вдалось зібрати 146 942 грн на авто для тренера Пустомитівська Дюсш Юність Ігоря Фединяка та його підрозділу на благодійному ярмарку, який відбувся цієї неділі (02.07.2023).

Радіємо, що мали честь приймати поважних гостей народну депутатку України Галина Васильченко та депутата Львівської обласної ради Роман Филипів.

Безмежна подяка найдобрішим та найщедрішим господарям та господиням, які від малого до великого збирали кошти продаючи смаколики, послуги, різноматнітні вироби, продукти, словом, усе, що можна було продати – було продано! І як результат – необхідна сума майже зібрана!

Ну і як не згадати за веселку, яка своїми барвами звеселила учасників благодійного ярмарку. У народі кажуть, що це добрий знак, тож нехай так і дійсно буде!

Усі кошти ми уже передали Степан Ткачишин, який, власне, займається ремонтом та відправлення автомобіля для колеги!

І найважливіше, щира дяка та уклін тим, без кого б цієї суми не було! Тим, хто доєднався організаційно, хто надав продукцію, хто її реалізовував та, звісно, передавав УСІ КОШТИ. ДЯКУЄМО!

Не втомлюємось повторяти, що у ЄДНОСТІ – СИЛА ГРОМАДИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради

Відділ освіти Пустомитівської міської ради

Успення Пресвятої Богородиці

Храм Вознесіння Господнього ПЦУ м.Пустомити