З початку 2023 року всього одноразових матеріальних допомог Пустомитівською ТГ виплачено військовослужбовцям та членам їх родин в сумі: 975 000 грн

Дата: 11.07.2023 10:43

Інформація щодо виділених одноразових матеріальних допомог військовослужбовцям та членам їх родин з Пустомитівської територіальної громади з січня 2023 року по 03.07.2023 року

Рішенням сесії Пустомитівської міської ради затверджено Програму соціального захисту населення, яке зареєстроване та проживає на території Пустомитівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Відповідно до цієї програми з 1 січня 2023 року по 3 липня 2023 року

КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради виплачено одноразові матеріальні допомоги:

• військовослужбовцям , які розпочали проходження військової служби під час воєнного стану в Україні, які зареєстровані та проживають на території Пустомитівської територіальної громади виплачено по 10 000 гривень 22 особам в сумі – 220 000 грн;
  • одному із членів сім’ї загиблого під час воєнного стану в Україні виплачено 4 особам по 10 000 гривень в сумі - 40 000грн;
  • на часткову компенсацію вартості житлово-комунальних послуг одному із членів сім’ї, загиблого АТОООС, одному із членів сім’ї загиблого, який розпочав проходження військової служби під час воєнного стану в Україні виплачено 7 особам по 5 000 гривень на загальну суму - 35 000 грн;
  • військовослужбовцям, які розпочали проходження військової служби під час воєнного стану в Україні та військовослужбовцям , які прийняті на військову службу за контрактом, які проживають(в тому числі без реєстрації) на території Пустомитівської територіальної громади та, які не отримували одноразової матеріальної допомоги виплачено 29 особам по 5 000 гривень на загальну суму – 145 000 грн.

Відповідно до рішень сесій Пустомитівської міської ради виділено кошти на лікування військовослужбовців, згідно медичних висновків 14 особам на суму 375 000 гривень :

На встановлення пам’ятника 2 сім’ям загиблих виділено кошти в сумі 80 000 гривень:

Відповідно до внесених змін до Програми Пустомитівської міської ради виділено та виплачено кошти для 16 матерів військовослужбовців до Дня матері по 5 000 гривень в сумі 80 000 грн.

Всього одноразових матеріальних допомог Пустомитівською міською територіальною громадою виплачено в сумі: 975 000 грн.

За детальною інформацією щодо виплат по даній програмі звертатися у ЦНАП Пустомитівської міської ради (+380 67 490 0334)