Продовжуємо працювати для людей!

Дата: 11.07.2023 16:25

В рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду Великої Британії міський голова Олег Серняк одержав два ноутбуки для ЦНАП Пустомитівської міської ради.

Зазначимо, що проєкт реалізується у партнерстві з Львівська обласна державна адміністрація.

Наша громада щиро вдячна за допомогу та підтримку у цифровізації і висловлює подяку:

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Володимиру Кебало, спеціалісту з парципаторного управляння і залучення громад, ПРООН, Управлінню з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Львівщина Цифрова та координатору проєкту у Львівській області Ihor Nazar