Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.07.2023 11:16

10 липня 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Комісією було розглянуто 4 питання, а саме: про визначення батькові способу участі у вихованні малолітнього сина; про надання висновку про доцільність позбавлення матері батьківських прав щодо малолітньої доньки; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки на ім’я неповнолітньої дитини, право користування якими вона має; про надання дозволу на укладення договору дарування квартири, право користування якою мають малолітні діти.

По кожному із ретельно вивчених питань порядку денного інформував начальник служби у справах дітей міської ради Володимир Мота. В ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовано факти і обставини, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.