Пустомитівська громада отримала реабілітаційне обладнання для військових

Дата: 31.07.2023 14:08

Минулий тиждень завершився продуктивно, адже, завдяки співпраці керівництва громади, військовослужбовця Олексія Кузнєцова, що проходить лікування у нашій лікарні та добродіїв з Польщі - КНП Пустомитівської міської ради "Пустомитівська лікарня" отримали реабілітаційне обладнання, для того, аби захисники могли проходити реабілітацію ще якісніше!

До слова, крайня поїздка пана Лукаша, який є депутатом Краківської міської ради, у Пустомити була ювілейною - 45!

Пустомитівська громада висловлює найщиріші слова вдячності Rada Miasta Krakowa, Łukasz Wantuch, КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради та усім, хто доєднався до такої важливої справи!

Вкотре доводимо, що у Єдності - сила громади!

Більше фото ТУТ