Як уберегтися від сказу: перелік порад

Дата: 08.08.2023 11:37

Сказ – це небезпечна інфекційна хвороба тварин та людей, найдієвішим інструментом боротьби з нею є вакцинація. Тому обов’язок кожного власника тварини – щорічно робити їй щеплення. Нехтування може призвести до захворювання та загибелі чотирилапих друзів і водночас стати загрозою здоров’ю членів вашої родини.

Робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку, треба щорічно. Безкоштовна вакцина для профілактики сказу є в кожній області України. Щоб її отримати, необхідно звернутись до лікаря ветеринарної медицини.

Перелік таких ветлікарень у Львівській області  http://surl.li/jucdt

Детальна інформація про сказ та засоби профілактики на фото

Джерело: Держпродспоживслужба