65 донацій крові у Пустомитівській громаді для ЗСУ!

Дата: 10.08.2023 15:57

Сьогодні мешканці та гості громади «задонатили» свою кров для наших захисників. Загалом взяти участь в акції виявили бажання понад 80 осіб!

Проте, через певні протипоказання для донорства, своєю кров’ю поділились 65 сміливців. Це надзвичайний результат!

Вкотре хочемо відзначити й добру співпрацю із нашими військовослужбовцями, які тримають небо у безпеці та, які активно доєднались до здачі крові для побратимів!

Також надзвичайну подяку хочемо висловити співорганізаторам цієї акції – Благодійний фонд "Із янголом на плечі" та Львівський обласний центр служби крові, які нещодавно посприяли у тому, аби саме на Львівщині з’явився перший і найбільший в Україні мобільний пункт забору крові.

Зазначимо, що завдяки професіоналізму медиків обласного центру - донації відбувались швидко, зручно з дотриманням усіх норм, незважаючи на виїзні умови.

До слова, на площі перед міською радою було облаштовано кілька локацій:

• інфонамет для популяризації та ознайомлення населення щодо важливості донорства та вакцинацій Пустомитівський Лаб.центр
  • зона очікування перед здачею аналізів
  • зона відпочинку та частувань від Файні Льоди

Дякуємо усім сміливцям, які доєднались до такої важливої справи та вкотре доводять, що наша кров таки може воювати!

Наближаємо перемогу РАЗОМ!

Більше фото ТУТ