Військовий ПДФО громадам!

Дата: 05.09.2023 15:17

На нашу думку, забрати з громад військовий ПДФО, некоректно з боку державних інституцій по відношенню не до самих громад, не до органів місцевого самоврядування. А в першу чергу – до кожного мешканця чи мешканки громади. Використовуючи цей додатковий ресурс Пустомитівська міська рада мала можливість забезпечити підтримку захисникам та захисницям, їхнім сім’ям, надати допомогу Силам оборони України в цей нелегкий для нашої країни час.

Громади України роблять все можливе для збереження і функціонування держави. Тому держава, в свою чергу, має підтримувати місцеве самоврядування.

ВИЛУЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ПДФО В ГРОМАД ПОЗБАВИТЬ ЇХ МОЖЛИВОСТІ ДОПОМАГАТИ АРМІЇ ТА МІСЦЕВИМ ЖИТЕЛЯМ - ЕКСПЕРТИ

МІСЦЕВІ ГРОМАДИ ВИКОРИСТАЛИ НА БЕЗПЕКУ ТА ОБОРОНУ МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ НАДХОДЖЕНЬ ВІД ПДФО ВІЙСЬКОВИХ

ВІЙСЬКОВИЙ ПДФО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГІДНІ УМОВИ ЖИТТЯ ДЛЯ РОДИН ВІЙСЬКОВИХ У ТИЛУ – ЕКСПЕРТИ