Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 02.10.2023 15:32

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проєкту внесення змін до генерального плану с. Милошевичі Львівського району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2.        Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Пустомитівська міська рада.

3.        Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 02.10.2023р. до 13.10.2023р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Пустомитівської міської ради – https://pustomyty-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Пустомитівської міської ради Львівської області за адресою: 81100, Львівська обл., Львівський р-н, м. Пустомити, вул. Грушевського Михайла, буд. 46, ел.пошта: pustomyty_rada@ukr.net в термін до 13.10.2023р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Пустомитівська міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

ЗАЯВА