ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Пустомитівській міській раді

Дата: 05.10.2023 09:49
Кількість переглядів: 231

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», на виконання розпорядження Пустомитівського  міського голови від 04 жовтня 2023р. №02-04/295 «Про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Пустомитівській міській Раді.
 Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Пустомитівській міській раді (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції. З Положенням про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Пустомитівській міській   раді можна ознайомитись за посиланням.

Відбір членів Ради з питань ВПО здійснюється на підставі поданих до Пустомитівської міської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:
•    заяви у довільній формі на Ім’я міського голови;
•    документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
•    документа про освіту (за наявності);
•    мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради з питань ВПО;
•    відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
•    довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.
Документи у паперовому вигляді подаються за адресою: 81100, Львівська область, Львівський район, м. Пустомити,  вул. М. Грушевського,46 (ІІ поверх Пустомитівської міської ради), в електронній формі - на електронну адресу: pustomyty_rada@ukr.net

Пропозиції приймаються до 03 листопада 2023 року включно. 
За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. 0975646824 (Галина Яниківна Топорівська)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь