Мікрогранти для відновлення переміщеного та місцевого бізнесу

Дата: 18.10.2023 16:28

Проєкт з надання мікрогрантів передбачає:

1) Надання грантових коштів на конкурсній основі у сумі:

• до 1000 доларів США* для фізичних осіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб або мають не більше одного найманого працівника;

• до 5000 доларів США* для мікро-, малих та середніх підприємств, фізичних осіб-підприємців, які мають двох та більше найманих працівників.

Розмір гранту залежатиме від поданої пропозиції та бюджету.

2) Навчальні заходи та менторську підтримку для відібраних учасників (обов’язкове проходження).

3) Фінансову допомогу з відшкодування вартості послуг з догляду за дітьми дошкільного віку для найбільш вразливих родин, які очолюються жінками, у розмірі до 300 доларів США/місяць (впродовж 3 місяців).

Умови участі:

• державна реєстрація підприємницької діяльності;

• попередній досвід ведення діяльності;

• здійснення поточної чи запланованої діяльності на території Львівської або Івано-Франківської областей;

• усі заходи в рамках заявки повинні бути заплановані на термін, який не перевищує шість місяців;

• мікро-, малі та середні підприємства, які вже отримували аналогічні бізнес-гранти від держави чи іншої організації, можуть брати участь у конкурсі, але не матимуть пріоритету у процесі відбору.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/rwmUvAhb

Конкурс оголошує Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" за фінансової підтримки американського народу USAID Ukraine - USAID Україна