В Пустомитівській міській раді відбулася зустріч з духовенством.

Дата: 19.10.2023 15:04

Міський голова Олег Серняк провів зустріч з представниками релігійних громад о.Юрієм Чудяком парохом Храму Успення Пресвятої Богородиці, отцем Степаном Федоровичем парохом Храм Вознесіння Господнього ПЦУ м.Пустомити, отцем Іваном Курильцем парохом Лісневицький Храм Преподобного Симеона Стовпника, отцем Омеляном Василишин парохом Храм Зіслання Святого Духа.

Метою зустрічі було обговорення напрямків співпраці у вирішенні соціально-важливих питань для жителів громади.

За круглим столом Олег Серняк подякував священникам за допомогу та співпрацю. Адже з перших днів повномасштабної війни духовенство громади підтримує вимушено переміщених українців, постійно надає гуманітарну допомогу з-за кордону для потребуючих людей, організовує збірки коштів на придбання автомобілів і спорядження для наших захисників.

В ході бесіди також обговорили і питання проведення просвітницьких заходів у ліцеях та закладах культури громади, організацію поховань військовослужбовців, викладання предмету «Християнська етика» в ліцеях, надання допомоги одиноким людям похилого віку та заходів безпеки і комунікації з поліцейськими офіцерами громади.

В обговоренні також взяли участь заступниця голови Тетяна Голдун, начальник відділу культури, молоді та спорту Оксана Биць, заступник начальника відділу освіти Надія Плебанська, начальник відділу КЗ Центр надання соціальник послуг Ліля Дзик та поліцейські офіцери громади Микола Равлик і Роман Скрипець.

Керівництво громади та духовенство відкриті до діалогу у вирішенні проблемних питань і такі зустрічі будуть проводити частіше.

На завершення спілкування усі присутні обмінялися побажаннями довгоочікуваного миру на нашій землі та перемоги українського війська.

Поліцейські офіцери громад Львівської області