Ветеранський форум «Українські захисники: єднання сил»

Дата: 23.10.2023 22:47

Сьогодні, 23 жовтня, у Український католицький університет UCuniversity відбувся Ветеранський форум «Українські захисники: єднання сил».

На одному майданчику зібралися представники районних військових адміністрацій, територіальних громад та громадських організацій, які працюють у ветеранському напрямку.

Керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень під час ветеранського форуму, який проходив в Українському католицькому університеті, зазначив, що метою нашої зустрічі є зробити ті маленькі кроки, які дозволять розпочати велику дорогу. Не ветерани мають іти до нас, а ми маємо іти до ветеранів.

Для присутніх були презентовані проєкти громадських організацій з можливими варіантами реалізації цих проєктів на рівні РВА та ТГ. Також відбулися панельні дискусії, під час яких обговорили актуальні питання у ветеранській сфері.

Участь у форумі взяла Тетяна Голдун, заступниця міського голови та поділилась з колегами досвідом по впровадженню проєкту «Помічник ветерана» у Пустомитівська територіальна громада, налагодила контакти із громадськими організаціями, які працюють з ветеранами та родинами загиблих/померлих/ полонених та зниклих безвісти захисників України.

Учасниками форуму стали представники від 68 територіальних громад, 7 районних адміністрацій Львівщини. А також 10 громадських організацій, які працюють з ветеранами:

«Родин полеглих Героїв Львівщини»,

«Гідні ранкового сонця»,

«Назавжди вірні»,

«Фенікс.юа»,

«Об’єднання добровольців»,

«Метта»,

«РеХаб»,

Спортивна асоціація ветеранів війни «Незламний»,

СУВІАТО (Спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій»

Міжнародний БФ «Маленькі перемоги».

Форум став ще одною складовою співпраці громадських організацій з районними військовими адміністраціями та територіальними громадами. Спільно ми і надалі зможемо розробляти та реалізовувати проекти, спрямовані на поліпшення умов життя ветеранів та їхніх родин, а також спільно вирішувати питання, повʼязані з інтеграцією ветеранів у цивільне суспільство.

Вже у листопаді цього року проведемо захід за участі одного із БФ, що був на форумі. Про дату і тему зустрічі повідомимо завчасно.

Організували захід Львівська обласна державна адміністрація спільно з IOM Ukraine та Будинок воїна