Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.10.2023 15:31

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 жовтня 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Комісією було розглянуто 3 питання, а саме: про визначення матері способу участі у вихованні малолітнього сина; про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з дитячого будинку сімейного типу; про надання дозволу на укладення договору дарування 1/2 частки житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина.

По кожному із ретельно вивчених питань порядку денного інформував начальник служби у справах дітей міської ради Володимир Мота. В ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовано факти і обставини, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису