Ще один крок до налагодження міжнародного партнерства з громадами ЄС.

Дата: 02.11.2023 09:15

Пустомитівська територіальна громада завдяки плідній співпраці Cities4Cities United4Ukrainee отримала англомовний профіль на платформі сайту.

Cities4Cities United4Ukraine (Сміливі українські громади) – ініціатива, яка допомагає громадам України налагодити міжмуніципальні партнерства з громадами ЄС.

Ініціатива United4Ukraine була започаткована SALAR International.org.ua та міською владою Львова (City Institute/Інститут міста) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (Sida).

United4Ukraine, що базується у Львові, відповідає за довгострокові (офіційні) партнерства / побратимство міст.

Стратегічними партнерами ініціатив є Асоціація міст України та Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад.