Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.11.2023 14:52

28 листопада 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 6 питань, а саме:

- про визначення батькові способу участі у вихованні малолітньої доньки;

- про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері щодо малолітнього сина;

- про влаштування на виховання та спільне проживання 2 дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячий будинок сімейного типу;

- про надання 2 дітям статуту дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

- про надання дозволу на реалізацію приватним виконавцем майна, право користування яким має неповнолітня дитина;

- про надання неповнолітній дозволу на купівлю квартири шляхом укладення та підписання договору купівлі-продажу майнових прав, договору переуступки права вимоги, за згодою батьків.

По кожному із ретельно вивчених питань порядку денного інформував начальник служби у справах дітей міської ради Володимир Мота. В ході засідання було заслухано членів комісії, запрошених, з’ясовано факти і обставини, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей. Два питання перенесено на наступне засідання комісії, яке відбудеться 15 грудня.